Endüstri Fuarı - EF 2008

CNR Expo İstanbul

2008-11-27

2008-11-30


EF Endüstri Fuarı, 30.000 m2 kapalı fuar alanı, yaklaşık 300 katılımcısıyla, bir CNR Holding kuruluşu olan Sine Fuarcılık A.Ş. organizasyonu, MİB - Makine İmalatçıları Birliği ve OAİB - Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri, Alternatif Yayıncılık destekleri ile düzenleniyor.

Türkiye’nin Endüstri Zirvesi

Bir CNR Holding kuruluşu olan Sine Fuarcılık A.Ş. organizasyonu, MİB - Makine İmalatçıları Birliği  desteği ile 27-30 Kasım 2008 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenecek olan EF-ENDÜSTRİ FUARI, 30.000 m2 kapalı fuar alanı, yaklaşık 300 katılımcısıyla Avrasya’nın en büyük Endüstri Fuarı olmayı hedefliyor.

EF-Endüstri Fuarı ile eş zamanlı olarak organize edilecek olan Türkiye Endüstri Zirvesi, yerli ve yabancı değerli akademisyenlerin, seminer ve konferansları ile sektörde olan son gelişmelerin ve projelerin aktarılacağı önemli bir platform olacak.

Son yıllarda, artan kapasite kullanımı ve ihracat rakamları ile dünya standartlarını yakalayan; otomotiv, beyaz eşya, makine imalat, tarım ve iş makineleri, havacılık ve savunma, gemi imalat ve inşaat sanayinin, gücüne güç katacak makine grupları ve endüstriyel donanım ürünleri EF – ENDÜSTRİ FUARINDANeden Katılmalısınız?

Son yıllarda, artan kapasite kullanımı ve ihracat rakamları ile dünya standartlarını yakalayan; otomotiv, beyaz eşya, makine imalat, tarım ve iş makineleri, havacılık ve savunma, gemi imalat ve inşaat sanayinin, gücüne güç katacak makine gruplarınızı ve endüstriyel donanım ürünlerinizi EF 2008 – Endüstri Fuarı’nda sergileme fırsatını kaçırmayın.


Toplam okuma : 1905